• Zoznam triednych a zastupujúcich učiteľov

              Zoznam – triedny a zastupujúci triedny učiteľ            šk. rok: 2021/2022

        Trieda

        Triedny učiteľ

        Zastupujúci triedny učiteľ

        I. AA ASV

        Ing. Sabová Monika

        Mgr. Štiffelová Magdaléna

        1.AB ZDL

        Ing. Sabová Monika

        Mgr. Štiffelová Magdaléna

        I. B MAS

        Mgr. Bačíková Zuzana

        Mgr. Vongrejová Alena

        I. C PRS

        Mgr. Húšťavová Miroslava

        Mgr. Jamnická Ľubomíra

        I. D PRS

        Mgr. Zigová Magdaléna

        Ing.  Sabová Monika

        I. E PRS

        Mgr. Paurová Jana

        Mgr. Šindlerová Zuzana

         

         

         

        II.A ZDL    

        Mgr. Hennelová Katarína

        Mgr. Števušková Katarína

        II.B MAS

        Mgr. Sýkorová Zuzana

        Mgr. Palková Zuzana

        II. C PRS       

        PhDr. Tisoňová Veronika

        Mgr. Ing. Mestická Lenka

        II.D PRS         

        PhDr. Matejičková Beata

        Mgr. Bačíková Zuzana

        II.E PRS

        Mgr. Klučková Katarína

        Mgr. Kántorová Michaela

         

         

         

        III.A ASV

        Ing. Paučová Martina

        Ing. Vráblová Monika

        III.B MAS        

        Mgr. Šindlerová Zuzana

        Mgr. Depko Martin

        III. C MAS       

        Mgr. Palková Zuzana

        PhDr. Mihoková Ľudmila

        III.D ZDA         

        Mgr. Švajdová Iveta

        Mgr. Mičiaková Mariana

        III.E ZDA

        Mgr. Kováčová Gabriela

        Mgr. Želonková Zuzana

        III.F ZDL

        Ing. Kubicová Iveta

        Mgr. Katarína Števušková

         

         

         

        IV.AA ASV         

        Mgr. Martišová Janka

        Ing. Paučová Martina

        IV AB ZDA

        Mgr. Martišová Janka

        PhDr. Vanková Beáta

        IV.B MAS        

        Mgr. Kubová Erika

        Mgr. Nemcová Beáta

        IV.C MAS      

        Mgr. Nemcová Beáta

        Mgr. Kubová Erika

        IV.D ZDA         

        PhDr. Majerníková Dagmar

        PhDr. Matejičková Beata

        IV.E ZDA          

        Mgr. Ing. Mestická Lenka

        PhDr. Tisoňová Veronika

        IV.F ZDL

        Mgr. Kántorová Michaela

        PaedDr. Vargová Edita

         

         

         

        I.S SAN           

        Mgr. Korbelová Mária

        Mgr. Mičiaková Mariana

         

         

         

        I.X  PRS         

        PhDr. Kováčová Miroslava

        Mgr. Jarinkovičová Valéria

        II.X PRS       

        Mgr. Hanuliaková Elena

        PhDr. Ondrášová Oľga