• Žiadosť o vydanie duplikátu

• Na základe písomnej žiadosti (tlačivo stiahnite tu) , ktorú je možné zaslať aj e-mailom na sekretariat@szszilina.sk) škola vystaví odpis do 60 dní od jej podania. Pri vyplňovaní dbajte na vypísanie všetkých údajov podľa predtlače. Odpis nahrádza originál. Po vyhotovení odpisu si žiadateľ tento prevezme osobne a jeho prevzatie podpíše do katalógu alebo protokolu. So sebou si prinesie aj občiansky preukaz.

Originály dokladov o vzdelaní si starostlivo odložte, pretože ich budete potrebovať:

• k maturitnej skúške – všetky ročníkové vysvedčenia,

• k prihláške na vysokú školu – všetky ročníkové vysvedčenia + maturitné,

• pri nástupe do zamestnania – maturitné vysvedčenie (v zahraničí niekto vyžaduje aj ročníkové),

• pri odchode do dôchodku – všetky vysvedčenia a potvrdenie o ukončení povinnej školskej dochádzky, ak sa na vysvedčení údaj nenachádza.

Preto NIKDY nikomu nedávajte originály (tie iba k nahliadnutiu) a urobte si ich overené fotokópie. Škola nemá overovacie právomoci. Pravosť dokumentu môžu overiť len na notárskom úrade!

Žiadosť o duplikát vysvedčenia vo formáte doc (stiahnite tu...)

Žiadosť o duplikát vysvedčenia vo formáte pdf (stiahnite tu...)

Pre absolventov zrušenej Strednej zdravotníckej školy v  Martine má naša škola poverenie vypracovať študijný plán, na základe písomnej žiadosti a predloženia overených fotokópii vysvedčení, maturitného vysvedčenia, absolventského vysvedčenia, prípadne indexu.

Nedokážeme vypracovať opisy vysvedčení, potvrdenie o návšteve školy, potvrdenie o ukončení povinnej školskej dochádzky a pod. (všetky doklady, ku ktorým je potrebná dokumentácia ako protokol, katalóg, prípadne triedna kniha).

Celú dokumentáciu SZŠ Martin  prevzal Štátny archív  v Bytči – pobočka Bystrička  pri Martine dňa 25.8.2004.

Podmienky vydania študijného plánu - študenti SZŠ Martin

-písomná žiadosť - meno, priezvisko, rodné priezvisko, aktuálna adresa v SR, dátum narodenia, študijný odbor, v ktorých rokoch študoval, aktuálne tel. číslo (nie do zahraničia)

-povinné prílohy: fotokópie všetkých vysvedčení, maturitné vysvedčenie, vysvedčenie o absolventskej skúške, index ( študenti dipl. odborov)...

Doklady vybavíme do 60 dní od podania písomnej žiadosti.